Posuvné systémy

Druhy konstrukcí

Schéma A a D
Bílé: 5000×2700, max. pov. 13,5 m2
Barva: 5000×2500, max. pov. 11,5 m2

Schéma C, K, G
Bílá: 6400 x 2700
Barva: 6400 x 2500

Posuvný systém DuoPort SK Z

Posuvné dveře s kováním duoPort SK-Z jsou verzí s komfortním ovládáním na kliku.

Bezpečné větrání
Kombinace osmihranného pojistného čepu a kovových rámových protikusů se speciální konstrukcí zajišťují zvýšenou bezpečnost již ve standardní verzi kování duoPort PAS.

Komfort obsluhy
Nové kování umožňuje využívání 3 funkcí: posouvání, zamykání a větrání křídlem, souběžně odklopeným od rámu – pomocí obyčejné okenní kliky. Díky integrovanému tlumiči a speciálnímu zařízeni uchovávajícím energii lze velmi jednoduše a bez námahy přesouvat křídla max. hmotnosti 160 kg (200 kg*). Speciální konstrukce a blokace kliky FSF se systémem activPilot zajišťující intuitivní a pohodlné používání posuvných dveří.

Tato doplňková funkce zjednodušuje otevírání a zavírání i velmi těžkých křídel, postačí pouze otočit klikou a křídlo se samo vytlačí z rámu, ke stejné situaci
dochází při zavírání, křídlo se přesouvá do uzavřené pozice a otočením kliky dochází k automatickému zasunutí křídla do rámu a stejně k uzamčení, kdy speciální velikost kliky omezuje použití síly. Zákazník má kromě toho na výběr tři váhové třídy: pro lehká křídla (do 100 kg), těžká (do 160 kg) a velmi těžká – do 200 kg. DuoPort SK Z umožňuje realizovat všechny moderní typy posuvných konstrukcí. Kování je univerzální, ale nevyžaduje použití nadstaveb na profily.

Práh
Práh ThermoTop s vysokou tepelnou izolací.

Nízká výška prahu v tomto řešení umožňuje libovolné pohybování se z místnosti do místnosti. Tento práh není bariérou ani pro osoby s handicapem.

Kliky
Úzká a velmi funkční klika dostupná ve čtyřech barvách:

  • bílá
  • hnědá
  • stříbrná EV1
  • starobronz C33