Econoline

ecoline

Systém ECONOLINE je systémem bez termické izolace, určený ke konstrukci vnitřních přepážek, a to jak trvalých, tak i těch s okny a dveřmi. Šířka profilů 51 mm (o 6 mm více než standard běžný na trhu) poskytuje značnou volnost projektantům a pohodlí zhotovitelům. Systém umožňuje použít soupravu skel o tloušťce od 3 do 38 mm. Skla jsou upevňována a těsněna na drážkách křídel s použitím zasklívacích lišt z hliníkových profilů a těsnění. Systém Econolnine je kompatibilní s ostatními systémy Aliplast – mají společné zasklívací lišty, těsnění, rohovníky a kování.

V systému Econonline existuje verze dveřních profilů se speciálně tvarovaným eurožlábkem, umožňujícím připevnit upínací drážkové závěsy. Určitým doplněním je podsystém INNERWALL, který se výborně hodí pro stavební úpravy kanceláří. Jedná se o o hrubou kostru, do které jsou nastřelovány lakované lišty. Existuje rovněž možnost použít vnitřní žaluzie.

Využití:

  • dveře a části přepážek jsou určeny pro běžné použití ve veřejných a průmyslových budovách (v kancelářských místnostech)
  • existuje možnost zabudovat dveře ECONOLINE do přepážky vyrobené z dílců ECONOLINE nebo do jiných stěn libovolné konstrukce v souladu s technickým projektem objektu
  • možnost konstrukce posuvných a kyvadlových dveří, spojování stěn v libovolném úhlu a zpěvňování již vyrobených či dokonce namontovaných prvků