Parapety – venkovní

Pozinkovaný lakovaný parapet

parapetParapet je vyroben ze slitiny FeZn. Síla stěny je 0,8mm. Kvalitní úprava povrchu práškováním s vysokou mechanickou odolností a barevnou stálostí. Tyto parapety se na bocích osazují plastovými nebo hliníkovými krytkami a dodávají se v hloubkách 50 až 400mm.

Pozinkovaný parapet je nejlevnější varianta z řady venkovních parapetů.

Barvy parapetů: dodáváme ve dvou barvách bílá, tmavě hnědá a v jednom dekoru dřeva zlatý dub. Parapet lze na přání dodat v nástřiku jakékoliv barvy dle vzorníku RAL.

Tažený hliníkový parapet

parapet2Tažený (extrudovaný) parapet je vysoce kvalitní a elegantní. Vyrábí se z hliníku metodou vysokotlaké extruze. Vyznačuje se především svou tuhostí, odolností proti poškození např. na ohyb a výborným vzhledem. Tyto parapety se po bocích osazují plastovými nebo hliníkovými krytkami. Dodávají se v hloubkách 50 až 360mm, síla stěny parapetu je 1,5 až 2,8mm

Barvy parapetů: dodáváme v pěti základních barvách viz. obrázky níže, nebo v nástřiku jakékoliv barvy dle vzorníku RAL.

Ohýbaný hliníkový parapet

parapet3Parapet se vyrábí z hliníkového plechu o síle stěny 0,8mm. Jeho cena je příznivější než u taženého hliníkového parapetu avšak kladné vlastnosti hliníku zůstávají. Tyto parapety se po bocích osazují plastovými nebo hliníkovýni krytkami. Dodává se v hloubkách 90 až 400mm

Barvy parapetů : dodáváme ve dvou základních barvách  bílá, tmavě hnědá, nebo v nástřiku jakékoliv barvy dle vzorníku RAL.