Venkovní žaluzie

Na venkovní žaluzie jsme specialisté. Přesvědčte se z naší nabídky,
že jim opravdu rozumíme.

V kategorii venkovní stínící techniky také patří k těm nejoblíbenějším. Uživatelům přináší komfortní regulaci intenzity přirozeného světla, příjemné vnitřní klima, minimální údržbu a jednoduché ovládání.

ŽALUZIE Z90 a Z70 – luxusní exteriérové stínění

Tyto žaluzie se skládají z lamel ve tvaru Z. Jejich tvar zajišťuje nejlepší možné stínění. Na svých okrajích jsou opatřeny falcem pro ještě větší pevnost. Na přední straně je lamela opatřena gumou, která těsní při dovření a omezuje hlučnost žaluzie. Hodí se pro všechny stavby. Ovládají se klikou,  vypínačem, dálkovým ovladačem, telefonem…

ŽALUZIE C80 a C65 klasické a elegantní

Tyto žaluzie se skládají z lamel ve tvaru C. Své zákazníky si najde díky svému klasickému tvaru. Okraje lamely jsou opatřeny falcem pro větší pevnost.  U těchto lamel nedochází k úplnému dovření. Ovládají se klikou, vypínačem, dálkovým ovladačem, telefonem…

Stavte se k nám do vzorkové prodejny v Uničově

Na prodejně vám rádi názorně ukážeme a poradíme s přípravou pro zaomítací žaluzie i žaluzie určené pro dodatečnou montáž.
Vyzkoušejte si dálkové ovládání s jemným laděním.

Jak se k nám dostanete?


Pro novostavby

Venkovní žaluzie se instalují do schránek, které jsou skryty pod fasádou domu. Schránky jsou buď zateplené (tzv. purenitové boxy), nebo plechové (tzv. krycí plechy, které se volí například s ohledem na omezený prostor). Existují i speciální nosné překlady, které mají v sobě již schránku připravenou. Do těchto překladů žaluzie také dodáváme.

Montáž schránek provádíme po hrubé stavbě, před zateplením budovy. V rámci přípravy ještě  instalujeme do bočních špalet  tzv. zaomítací pouzdra pro vodící lišty, a to před i po vylepení zateplení, dle konkrétní situace. Samozřejmě vám pomůžeme i s elektropřípravou, která se odvíjí od zvoleného typu ovládání. Tlačítka na zdi, dálkovým ovládání, ovládání přes aplikaci v mobilu, či chytrou domácnost.

Purenitový box je ideálním řešením pro umístění žaluzie pod fasádu.  Díky použitým materiálům jako je purenit a PIR panel kvalitně zaizoluje překlad.  Je řešením při výstavbě pasivních domů.

Box PSL

Používá se v případě omezené hloubky zateplovacího systému, nebo je-li izolace na překladu již vyřešena.

Box PSU

Používá se v případě omezené hloubky zateplovacího systému, nebo je-li izolace na překladu již vyřešena. 

Box PSI – nejefektivnější řešení

Volitelná tloušťka izolace před překladem. Dle možností stavby 30 až 60 mm izolace vynikajícího PIR panelu. Čisté spojení s oknem.

Detailní katalog k boxům Vám zašleme na vyžádání.
Neváhejte nás kdykoliv kontaktovat.

Ukázky realizací

Krycí plech je alternativou k purenitovým boxům. Pořizovací cena plechů je výrazně nižší, ale montáž plechů a především obložení tepelnou izolací, doteplení překladu a napojení omítek, je výrazně pracnější. Často nelze dosáhnout stejně čistého efektu jako u boxů. Vždy však záleží na zručnosti konkrétních zedníků.

Ukázka realizace


Pro stávající stavby

Všechny dostupné typy žaluzií umíme namontovat i na stávající budovy. Ve většině případů se žaluzie montuje mezi venkovní ostění okna. Mechanismus žaluzie je schovaný  v lakované schránce. Převážně dodáváme žaluzie ovládané motorem. Po dohodě Vám provedeme i kompletní elektoinstalaci. Žaluzie dodáváme takzvaně na klíč. Když zastavíte sluneční paprsky ještě před oknem, budete mít doma o několik stupňů příjemněji 🙂

Ukázky realizací


Pro byty

Pro panelové domy jsme vyvinuli speciální systém žaluzie, který nám umožňuje provést celou montáž bezpečně z interiéru. Stejně jako u RD, i zde dodáváme žaluzie ovládané motorem a po dohodě provedeme i kompletní elektroinstalaci.

Ukázky realizací


Doplňky

Dle aktuální nabídky u obchodníka.

Poptávka

VOLEJTE +420 725 966 634
NEBO VYUŽIJTE NÁŠ