Dveřní sítě a sítě před vchodové dveře

Standardní dveří síť se skládá z hliníkového dveřního křídla s příčkou, sklolaminátové síťoviny, dveřních samo-zavíracích pantů, dveřních madel a magnetů pro fixaci dveří v zavřené poloze. Barva síťoviny je u všech typů sítí volitelná šedá nebo černá. Provedení rámu je vždy s vnitřním plastovým rohem, odpadá tak problém s vybledlými plastovými rohy u starších typů dveřních sítí.

Typ 50 x 20 DE

Tato dveřní síť je určena pro všechny typy dveří. Síť se montuje navrtáním pantů do rámu balkonových dveří, nebo do jiné připravené zárubně. Máme v nabídce zárubeň pro vchodové dveře.

Barva dveřního křídla: Základní barvy bílá, hnědá, imitace dřeva, RAL 8003 – vhodná pro zlatý dub a douglasku.

Za příplatek nástřik jakékoliv barvy dle vzorníku RAL, potaženi Renolitovou fólií :

Zlatý dub, Bahenní dub, Tmavý dub, Tmavý ořech, Třašeň Amaretto, Oregon 3, Mahagon, Douglas (renolity mohou být na bílém nebo hnědém profilu)

Rám 30 x 30 pro montáž sítě před vchodové dveře

Vzhledem k faktu že každé vchodové dveře mají z venku kliku nebo kouli, nejde dveřní síť standardním způsobem na tyto dveře namontovat. Proto nabízíme rám, který se ukotví do špalety před vchodové dveře a na ten se dveřní síť nasadí. Tento rám nemá práh, takže netvoří na zemi žádnou překážku, spára pod síťovými dveřmi je utěsněna kartáčkem.

Barva rámu: Surový hliník, bílá, hnědá, RAL 8003.

Za příplatek nástřik jakékoliv barvy dle vzorníku RAL

NAŠE REALIZACE

AKCE

NOVINKY