Salamander BluEvolution 82 Art Line

Bluevolution 82 Art Line je teplé okno ve třídě A s elegantním a moderním vzhledem. Tento systém je charakterizován zaobleným tvarem křídla a rámu.

Jeho stavební hloubka o šířce 82 mm a vnější stěny o tloušťce minimálně 2,8 mm spolu se silným vyztužením zaručují vysokou stabilitu rámu a křídla.

Velké vnitřní komory účinně zlepšují ventilaci a rotaci vzduchu. Dodatečné středové těsnění vytváří teplou a suchou komoru, která chrání okenní kování před škodlivou vlhkostí . „Třetí těsnění” výrazně zlepšuje tepelné a akustické vlastnosti oken. Bluevolution 82 Art Line speciální systém 6-komorových PVC profilů s vnitřním středovým těsněním o šířce 82 mm v kombinaci se spolehlivým kováním se skrytými panty a trojsklem s teplým rámkem umožňuje získat na trhu jednu z nejlepších tepelných izolací.

Okna v systému ArtLine bluEvolution 82 poskytují nejvyšší úroveň energetické účinnosti a tím i největší úspory nákladů na vytápění ve vztahu k nákladu na nákup.

Vlastnosti
Barvy
Ornamentální skla
Okenní kliky
Posuvné systémy
Poptávka

Vlastnosti

Profil: Šestikomorový rám i křídla se středovým těsněním s koeficientem tepelné propustnosti rámu i křídla Uf=1,0 W/m2*K
Stavební hloubka rámu i křídla 82 mm
Výška rámu 73 mm
Výška křídla 85 mm
Pohledová výška rámu s křídlem 123 mm
Vyrobeno z vysoce jakostního PVC

Třída profilu A

Kování:  Špičkové kovaní activPilot německé firmy Winkhaus s ochrannými prvky proti vloupání.
Zasklení:Standardní zasklení trojsklo  Ug = 0,5W/m2K s teplým rámečkem
Těsnění:Dvě dorazová vyměnitelná a jedno středové těsnění

Koeficient tepelné prostupnosti celého okna v trojskle  je Uw= 0,7W/m2K

Barvy

Standardní:

Nestandardní:

Ornamentální skla

Ornamentální sklo má menší průhlednost, což vyplývá z rozptylu světelných paprsků na jeho vzorovaném povrchu.Jeho úkolem je propouštět sluneční světlo a zároveň zajistit soukromí. Používá se v bytové i průmyslové výstavbě. Skvěle se hodí například na okna koupelny, sklepní okna, garáže nebo vchodové dveře.

Poptávka

VOLEJTE +420 725 966 634
NEBO VYUŽIJTE NÁŠ